Strona główna » Regulamin
Kontakt
  • ProfesjonalneWspinanie.pl
    Nieznana 1/2
    31-464 Kraków
    NIP: PL9451233159

  • E-mail:bok@profesjonalnewspinanie.pl
  • Telefon884 305 409
  • Godziny działania sklepupn-pt: 9.00 - 16.00

Regulamin

Postanowienia ogólne

Sklep ProfesjonalneWspinanie.pl obsługiwany jest przez firmę:

Agencja Kurier Janusz Cymer

Ul. Nieznana 1/2

31-464 Kraków

NIP: 945-123-31-59

zwaną dalej ProfesjonalneWspinanie.pl

 

 

Warunki dokonywania zakupów

Petzl.center prowadzi sprzedaż produktów za pomocą sklepu internetowego dostępnego pod adresem http://profesjonalnewspinanie.pl

 

 

Oferta i realizacja zakupów

W każdej paczce z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup (faktura).

Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach sklepu, wybór formy płatności i sposobu przesłania wybranego produktu bądź produktów.

Wszystkie ceny podawane w sklepie petzl.center są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT.

 

 

Reklamacje i gwarancje

Zamawiający ma prawo, żądać doprowadzenia reklamowanego produktu (-ów) do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę. Jeżeli ProfesjonalneWspinanie.pl nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

 

 

Zwroty

Zamawiający może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni, liczonym od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu.

Kontakt w sprawie reklamacji, gwarancji i zwrotów możliwy jest poprzez adres email bok@profesjonalnewspinanie.pl lub formularz kontaktowy na stronie.

 

 

Dane osobowe

ProfesjonalneWspinanie.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”.

Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji.

Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury lub rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim.

Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: bok@profesjonalnewspinanie.pl

Dane dotyczące numeru karty płatniczej i rachunku bankowego, nie są znane ProfesjonalneWspinanie.pl Autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach internetowych odpowiednich banków lub firmy Krajowy Integrator Płatności Spółka Akcyjna

 

 

Uwagi końcowe

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie artykuły kodeksu cywilnego.

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl